Biuro Rachunkowe Kraków

Nie czekamy aż zapytasz. Sami doradzamy

Nie myśl o terminach. My o nich pamiętamy

Skup się na biznesie a nie na podatkach

Działamy inaczej niż Twój księgowy

Zaufały nam setki firm. Teraz kolej na Ciebie

Księgowość biura rachunkowego Kraków

Obsługujemy firmy ON-LINE w Polsce i Europie

Biuro rachunkowe może być inne. Sprawdź nas!

Odpowiedz na te pytania:

Sam musisz szukać rozwiązania gdy masz problem księgowy?

W większości biur rachunkowych to normalne. Księgowy, który prowadzi obsługę księgową 50 – 60 firm nie ma czasu, aby zająć się Twoim problemem. Dlatego szukasz rozwiązań na forach internetowych, albo radzisz się znajomych. Wiesz, że nie tak to powinno wyglądać, ale wszystkie biura działają tak samo. Wirtualne biuro Kraków i nasze biuro rachunkowe działają inaczej. Warto nas sprawdzić.

Księgowy gdy go zapytasz udzieli odpowiedzi, ale sam od siebie nic nie zaproponuje?

Przynosisz co miesiąc faktury sprzedażowe, kosztowe, paragony, wyciągi z konta itd… Księgowy je zaksięguje i wystawi Ci fakturę za obsługę księgową. Zna specyfikę Twojej firmy a mimo to nigdy nie powiedział Ci „to rozwiązanie nie jest dla Ciebie dobre, zastanów się czy nie lepiej będzie zrobić to inaczej, ponieważ tak będzie dla Ciebie lepiej”.

Masz poczucie, że musisz znać się na wszystkim zamiast rozwijać swoją firmę?

Gdy źle się czujesz, idziesz do lekarza a nie studiujesz medycyny, aby się dowiedzieć co Ci dolega. Czy podobna zasada działa w księgowości? Znasz się na tym co robisz i chcesz się skupić na rozwoju swojej firmy, na zarabianiu pieniędzy. Sprawy księgowe i kadrowe oddałeś specjalistom z biura rachunkowego, ale gdy masz problem sam musisz stać się ekspertem od podatków, aby znaleźć rozwiązanie swojego problemu. Zadajesz sobie pytanie, za co ja im płacę?

Ciągle o coś prosisz, przypominasz i czujesz, że nie tak powinna wyglądać księgowość?

Zbliża się dziesiąty, piętnasty, dwudziesty piąty każdego miesiąca a Ty nadal nie wiesz jaką kwotę podatku masz przelać? Chciałbyś wiedzieć wcześniej jakie wydatki Cię czekają a nie dowiadywać się o nich w ostatniej chwili? Uważasz, że nie powinieneś się upominać o podstawowe informacje a mimo to sytuacja powtarza się każdego miesiąca?

Obawiasz się pomyłek księgowego i nie masz pewności czy jego wiedza jest aktualna?

Słusznie się obawiasz! Przepisy podatkowe w Polsce zmieniają się jak w żadnym innym kraju Europy. Czy Twój księgowy, który obsługuje 60 firm i nie ma czasu, aby Ci doradzić znajduje go na czytanie setek stron zmian podatkowych? Oczywiście, że nie. W małych biurach rachunkowych księgowy nie może się skonsultować z kilkoma innymi księgowymi, bo ich nie ma. Nie ma czasu na szkolenia, ponieważ obsługa 60 firm pochłania cały jego czas. Twój księgowy pisze na stronie, że jest ubezpieczony, ale czy to rozwiązuje problem? Finalnie za wszystkie błędy przed US odpowiadasz Ty a podstawowe, obowiązkowe ubezpieczenie, które ma każdy księgowy nie wystarczy na wiele. My mamy dodatkowe ubezpieczenia a nasi pracownicy pracujący w dużym zespole mogą wymieniać się doświadczeniami. Mają również czas, aby się dokształcać.

I ostatnie, najważniejsze pytanie.

Skąd my wiedzieliśmy to wszystko o Tobie i Twoim księgowym?

Bo wiedzieliśmy, prawda?

Oto odpowiedź:

Wiedzieliśmy, ponieważ kiedyś, tak jak Ty, byliśmy niezadowoleni z obsługi księgowej. Zmienialiśmy biura rachunkowe a problemy pozostawały te same. W końcu postanowiliśmy, że stworzymy biuro rachunkowe, które będzie inne niż wszystkie, może nie najtańsze, ale najlepsze.
Dziś, z czystym sumieniem, możemy Ci polecić swoje usługi.
Jeśli szukałeś jakości to właśnie ją znalazłeś.

Sprawdź nas teraz

Zamów bezpłatną rozmowę. Daj się zaskoczyć!

Głównym zadaniem Biura Rachunkowego Kraków jest prowadzenie księgowości naszych Klientów w taki sposób aby mieli poczucie, że dział księgowy, który nam powierzyli znajduje się tuż za ścianą. Zatrudniamy profesjonalnych księgowych legitymujących się certyfikatami Ministra Finansów co w sposób oczywisty potwierdza, iż usługi przez nich świadczone są na najwyższym poziomie. W przeciwieństwie do innych biur rachunkowych z nami zawsze łatwo się skontaktować za pomocą e-maila, telefonu, faksu, Skype lub Gadu Gadu.

W sytuacjach kryzysowych jesteśmy do Państwa dyspozycji również po godzinach pracy biura oraz w weekendy dlatego gdy następnym razem zepsuje się np. telefon i potrzebna będzie faktura do naprawy gwarancyjnej wystarczy do nas zadzwonić a my wyślemy ją do Państwa e-mailem lub faksem.

Jeżeli natłok codziennych obowiązków sprawi, że nie uda się Państwu w godzinach pracy biura dostarczyć dokumentów księgowych wystarczy nas poinformować a my zapewnimy odbiór dokumentów o dowolnej porze lub wyślemy po dokumenty naszego pracownika abyście Państwo nie musieli się odrywać od pilnych zajęć. Poniżej przedstawiamy klika argumentów przemawiających za wyborem naszego biura rachunkowego:

♦ Księgowi z 20 – 30 letnim doświadczeniem♦ Łatwy kontakt przez telefon, email, faks, Skype, GG
♦ Pełna obsługa od A do Z♦ Poczucie bezpieczeństwa. Jesteśmy ubezpieczeni
♦ Możliwość wysyłki faktur pocztą♦ Możliwość odbierania dokumentów z Państwa firmy
♦ Obsługa Online♦ Program fakturujący, który sam wyśle do nas faktury
♦ Obsługa w 4 językach ( PL, ENG, UKR, ROS )♦ Możliwość skorzystania z adresu na Rynku Głównym
♦ Prowadzimy korespondencję z US i ZUS♦ Bezpłatne skanowanie faktur
♦ Gwarantowana niezmienność ceny♦ Dogodny dojazd i bezpłatny parking 
♦ Jasno określoną wysokość podatku i ZUS ♦ Doświadczeni księgowi z Certyfikatem MF
♦ Niskie ceny „szyte na miarę”♦ Reperezentacja przez urzędami
♦ Podgląd księgowości on-line♦ Rabat na wszystkie usługi firmy

Usługi dodatkowe

Cennik gotowych spółek w wirtualnym biurze Kraków
Rejestracja spółki Kraków cennik
Wirtualne Biuro Kraków
4.9/5 - (91 votes)