Co to jest wirtualne biuro Kraków

Co to jest wirtualne biuro Kraków

Ostatnio coraz częściej słyszymy o usłudze „Wirtualne Biuro”, która ciągle zyskuje na popularności. Wirtualne biuro z angielskiego Virtual Office, inaczej e-biuro polega na świadczeniu usługi obsługi biurowej bez fizycznej potrzeby bycia firmy w danym miejscu.

Jakie możliwości daje wirtualne biuro?

Przede wszystkim pozwala na znaczne obniżenie kosztów związanych z wynajmem lokalu, oraz zatrudnieniem ewentualnych pracowników biurowych. Wirtualne biuro Kraków daje możliwość rejestracji firmy pod swoim atrakcyjnym adresem. Pozwala to małym przedsiębiorcom prowadzącym działalność w domu, jak również tym działającym mobilnie na skorzystanie z prestiżowego adresu na Rynku Głównym w Krakowie.

Wirtualne biuro Kraków poza możliwością wynajmu atrakcyjnego adresu pozwala również na:

ü  profesjonalną obsługę sekretarską,

ü  odbieranie poczty,

ü  informowanie o poczcie przychodzącej przez e-mail, SMS lub telefon,

ü  odbieranie i wysyłanie faksów,

ü  oferuje gotowe spółki,

ü  przekierowania połączeń do klienta,

ü  skanowania i odsyłania korespondencji,

ü  obsługę prawną i księgową w atrakcyjnej cenie,

ü  pomoc przy rejestracji firmy,

ü  doradztwo gospodarcze,

ü  i wiele innych możliwości związanych z prowadzeniem działalności.

Obsługa księgowa i prawna

Jedną z korzyści, jaką daje biuro rachunkowe Kraków jest prowadzenie na najwyższym poziomie obsługi księgowej i prawnej za niską cenę. Dla młodego przedsiębiorcy jest to rozwiązanie korzystne i opłacalne. W jednym miejscu może skorzystać z kompleksowej usługi, wynajmu biura na godziny, czy w razie potrzeby wynajmu salki konferencyjnej.

W dziale księgowym wirtualnego biura Kraków zatrudnieni są najlepsi na rynku specjaliści – księgowi, którzy posiadają certyfikat Ministra Finansów. Kontakt z nimi jest łatwy i możliwy nawet po godzinach pracy biura, jeżeli sprawa jest niecierpiąca zwłoki. Kontaktować można się za pomocą: e-maila, telefonu, faksu, Skype, czy komunikatora Gadu Gadu.

Wirtualne biuro Kraków daje możliwość przejęcia wszystkich obowiązków związanych z prowadzeniem działalności, głównie tych wobec Urzędu Skarbowego, czy ZUS. Dzięki temu przedsiębiorca może skupić się na lepszym zarządzaniu własną firmą i reklamie.

Z kolei dział prawny zajmuje się stroną prawną przedsiębiorstwa. W razie potrzeby prawnicy mogą przygotować potrzebne umowy lub inne dokumenty prawne. Porady prawne udzielane są na najwyższym poziomie

Czy ta strona była dla Ciebie pomocna?