Dlaczego Wirtualne Biuro?

Anna: Dla wygody

Patryk: Dla prestiżu

Krystian: Dla oszczędności

Jacek: Dla ochrony prywatnego adresu

Wirtualne Biuro Kraków

Ilu Klientów, tyle powodów.

Sprawdź jaki będzie Twój powód

Co to jest Wirtualne Biuro?

Czasami nazwa może być myląca. Tak jest właśnie w tym przypadku. Choć usługa zwana jest wirtualnym biurem, jest to realne biuro, w którym pracują realni ludzie. Najogólniej rzecz ujmując, wirtualne biuro udostępnia swój adres jako siedzibę dla Twojej firmy. W ramach niskiej, miesięcznej opłaty otrzymujesz wiele korzyści, o których wspomnimy poniżej.

Jakie są korzyści z Wirtualnego Biura?

Prestiżowy adres na Rynku Głównym

Gdy myślimy o najbardziej prestiżowych adresach w Polsce nasze myśli zawsze kierują się do Krakowa na Rynek Główny. To właśnie tutaj, tuż obok słynnej Piwnicy pod Baranami mieści się nasze wirtualne biuro. Od dziś ten niezwykły adres może być na wizytówce Twojej firmy. Pomyśl jak pięknie będzie na niej wyglądał i jakie zyskasz uznanie w oczach kontrahentów.

Ochrona prywatnego adresu

Nie wiele osób zakładając firmę zdaje sobie sprawę z konsekwencji dotyczących utraty prywatności. Najczęściej pierwszym adresem firmy jest własne mieszkanie albo dom, tak jest łatwiej i taniej. Problem polega na tym, że adres naszego miejsca zamieszkania już zawsze będzie jawny dla wszystkich użytkowników Internetu. Różne portale czerpiące dane z publicznych baz CEIDG, REGON i KRS mają prawo je przetwarzać i publikować w swoich bazach firm. Nawet jeśli kiedyś firma zmieni adres, nie będzie się dało wymazać z Internetu historii firmy. Jeśli rozgraniczasz życie prywatne od zawodowego i nie chcesz, aby klienci odwiedzali Cię w weekend podczas obiadu z rodziną, warto rozważyć skorzystanie z wirtualnego biura Kraków.

Wiele usług dla firmy w jednym miejscu

Udostępnienie adresu dla firmy i odbieranie korespondencji to nie jedyne usługi, które świadczy nasze wirtualne biuro. Klienci bardzo często łączą korzystanie z adresu na Rynku Głównym z usługami naszego biura rachunkowego. To połączenie umożliwia automatyczne przekazywanie otrzymanych faktur do księgowości oraz możliwość odbioru listów nie tylko w biurze na Rynku Głównym, ale również w biurze rachunkowym. Poza księgowością, od ponad 10 lat rejestrujemy Spółki z o. o. dla naszych Klientów oraz sprzedajemy Gotowe Spółki z o. o. dla tych, którzy cenią wygodę i oszczędność czasu.

Odbieranie korespondencji

Ile razy było tak, że listonosz zostawił Ci awizo? Ile razy list został odesłany do nadawcy, ponieważ nie został odebrany do 14 dni? Ile godzin trzeba było spędzić w kolejce na Poczcie, aby odebrać list? Wirtualne Biuro Kraków na Rynku Głównym gwarantuje Ci, że wszystkie listy zostaną odebrane i żaden nie będzie odesłany do nadawcy. Już nigdy nie będziesz stać w kolejce, czekając na odbiór przesyłki.

Powiadamianie o korespondencji

Gdy tylko do Twojej firmy przyjdzie list, zostaniesz o tym natychmiast powiadomiony(a). Otrzymasz email, z informacją o nadawcy listu a dodatkowo w każdym momencie możesz zalogować się do panelu, aby sprawdzić całą historię korespondencji.

Skanowanie korespondencji

Odebrane listy nigdy nie są otwierane, chyba, że Klient sobie tego życzy. W takim przypadku w panelu będzie można zobaczyć skany listów i je pobrać w formacie pdf.

Wygodny dostęp do historii korespondencji

Nie ważne czy jesteś na wakacjach, w Polsce, czy na drugim końcu świata. Do swojej korespondencji będziesz mieć dostęp zawsze i o każdej porze dnia i nocy. Wystarczy dostęp do Internetu na komputerze lub komórce.

Zmniejszenie kosztów działalności firmy

Zaczynając przygodę z biznesem zwykle liczy się każdy grosz. Trudno na początku wynająć biuro dla firmy. W takim przypadku świetną alternatywą dla klasycznego biura staje się Wirtualne Biuro Kraków na Rynku Głównym. Coraz częściej przedsiębiorcy i freelancerzy pracują z domu lub z innego końca świata łącząc pracę z podróżami. Trudno w takiej sytuacji wynajmować biuro i jak już wiemy, nie warto udostępniać firmie adresu zamieszkania. W takim przypadku wygodnym i tanim rozwiązaniem będzie wirtualne biuro.