Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Co to jest wirtualne biuro Kraków ? 

Co to jest wirtualne biuro Kraków

 

Ostatnio coraz częściej słyszymy o usłudze „Wirtualne Biuro”, która ciągle zyskuje na popularności. Wirtualne biuro z angielskiego Virtual Office, inaczej e-biuro polega na świadczeniu usługi obsługi biurowej bez fizycznej potrzeby bycia firmy w danym miejscu.

 

Jakie możliwości daje wirtualne biuro?

Przede wszystkim pozwala na znaczne obniżenie kosztów związanych z wynajmem lokalu, oraz zatrudnieniem ewentualnych pracowników biurowych. Wirtualne biuro Kraków daje możliwość rejestracji firmy pod swoim atrakcyjnym adresem. Pozwala to małym przedsiębiorcom prowadzącym działalność w domu, jak również tym działającym mobilnie na skorzystanie z prestiżowego adresu na Rynku Głównym w Krakowie.

Wirtualne biuro Kraków poza możliwością wynajmu atrakcyjnego adresu pozwala również na:

ü  profesjonalną obsługę sekretarską,

ü  odbieranie poczty,

ü  informowanie o poczcie przychodzącej przez e-mail, SMS lub telefon,

ü  odbieranie i wysyłanie faksów,

ü  przekierowania połączeń do klienta,

ü  skanowania i odsyłania korespondencji,

ü  obsługę prawną i księgową w atrakcyjnej cenie,

ü  pomoc przy rejestracji firmy,

ü  doradztwo gospodarcze,

ü  i wiele innych możliwości związanych z prowadzeniem działalności.

Obsługa księgowa i prawna

Jedną z korzyści, jaką daje wirtualne biuro Kraków jest prowadzenie na najwyższym poziomie obsługi księgowej i prawnej za niską cenę. Dla młodego przedsiębiorcy jest to rozwiązanie korzystne i opłacalne. W jednym miejscu może skorzystać z kompleksowej usługi, wynajmu biura na godziny, czy w razie potrzeby wynajmu salki konferencyjnej.

W dziale księgowym wirtualnego biura Kraków zatrudnieni są najlepsi na rynku specjaliści – księgowi, którzy posiadają certyfikat Ministra Finansów. Kontakt z nimi jest łatwy i możliwy nawet po godzinach pracy biura, jeżeli sprawa jest niecierpiąca zwłoki. Kontaktować można się za pomocą: e-maila, telefonu, faksu, Skype, czy komunikatora Gadu Gadu.

Wirtualne biuro Kraków daje możliwość przejęcia wszystkich obowiązków związanych z prowadzeniem działalności, głównie tych wobec Urzędu Skarbowego, czy ZUS. Dzięki temu przedsiębiorca może skupić się na lepszym zarządzaniu własną firmą i reklamie.

 

Z kolei dział prawny zajmuje się stroną prawną przedsiębiorstwa. W razie potrzeby prawnicy mogą przygotować potrzebne umowy lub inne dokumenty prawne. Porady prawne udzielane są na najwyższym poziomie

Szybki kontakt

Masz pytania? Zadzwoń do nas

tel. 12 44 31 400
fax 12 44 31 500