Rejestracja Spółki

Rejestracja Spółki

Ta strona jest teraz modernizowana.
W przypadku pytań zapraszamy do zakładki „kontakt”.
Zapraszamy wkrótce.

Wirtualne biuro Kraków poza usługami sekretarskimi oferuje swoim Klientom pomoc w zakładaniu firmy.

Wydawać by się mogło, że w XXI wieku założenie firmy nie powinno sprawić nikomu problemu. Faktycznie na przestrzeni ostatnich lat wiele w tym temacie zmieniło się na lepsze jednak do ideału znanego z państw Unii Europejskiej takich jak na przykład Wielka Brytania nadal nam bardzo daleko.

Młody przedsiębiorca często miewa problemy z prawidłowym wypełnieniem dokumentów rejestracyjnych, równie często ma wątpliwości jakie kroki powinien wykonać i w jakiej kolejności.

Niezwykle ważne jest aby proces zakładania firmy był przemyślany i przeprowadzony w odpowiedni sposób. Oczywiście nie jest tak, że błąd popełniony na początku będzie się mścił na nas w czasie całej przygody z biznesem ale może sprawić, że stracimy bardzo dużo czasu ( a czas to pieniądz ) na odkręcaniu błędów i modyfikowaniu danych firmy.

Urzędnicy oczywiście chętnie pomagają przedsiębiorcom i instruują jak prawidłowo wypełnić dokumenty jednak nie zawsze mają wiedzę praktyczną związaną z prowadzeniem biznesu i niektóre istotne zagadnienia mogą nieświadomie pominąć. Wirtualne biuro Kraków służy swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie zakładania firm.

Teoretycznie firmę zakłada się w jednym okienku jednak w tym przypadku gotową do działania firmę ze wszystkimi wpisami będziemy mieli po ok. miesiącu. My oferujemy naszym Klientom pomoc w zakładaniu firmy metodą klasyczną. Metoda ta wymaga większej wiedzy ale Klient otrzymuje w pełni zarejestrowaną firmę w ciągu kilku dni.

Najwięcej problemów sprawia rejestracja Spółki z o. o. W tej formie działalności szczególnie ważne jest przemyślane działanie ponieważ błąd popełniony na początku będzie nas kosztował nie tylko czas ale i pieniądze ponieważ za każdą zmianę w KRS płaci się kilkaset złotych. ( dodatkowo KRS zmiany wpisuje w ciągu kilku miesięcy )

W przypadku Spółki z o. o. pułapek jest bardzo wiele i właśnie dlatego warto zlecić profesjonalnej firmie przeprowadzenie procesu rejestracji aby oszczędzić  sobie późniejszej modyfikacji umowy spółki a co za tym idzie opłat u notariusza i w KRS.

Alternatywą jest zakup gotowej Spółki z o. o. posiadającej NIP, REGON, KRS. Taka firma jest gotowa do działania w ciągu jednego dnia. Więcej o zakupie gotowej Spółki z o. o. dowiesz się klikając 

5/5 - (2 votes)