Adres firmy w mieszkaniu

 

Adres firmy w mieszkaniu

Przedsiębiorca rejestrując firmę we własnym mieszkaniu pozbawia się prywatności. Jego adres i numer telefonu są ogólnie dostępne. Bez trudu można je znaleźć w Internecie. Takie rozwiązanie pozbawia anonimowości. Każdy, kto tylko będzie chciał będzie mógł przyjść do domu, czy zadzwonić w najmniej odpowiedniej porze. Innym argumentem przemawiającym za tym, aby nie rejestrować firmy pod adresem domowym jest fakt, ze klienci źle odbierają adres w mieszkaniu. Wygląda to na bardzo nieprofesjonalne, dlatego też warto jest wybrać wirtualne biuro Kraków. W sytuacji, kiedy przedsiębiorca wynajmuje mieszkanie na cele biznesowe musi mieć pisemną zgodę właściciela na zarejestrowanie działalności w mieszkaniu lub umowę najmu. Może zdarzyć się też, że administracja w związku z prowadzoną działalnością może podwyższyć czynsz, a wtedy koszty jej prowadzenia znacznie wzrosną. Stąd wynajem wirtualnego biura może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Prowadzenie działalności przez wirtualne biuro Kraków to jedyna mądra decyzja. Przedsiębiorca, który zdecyduje się na taki wybór otrzymuje w pakiecie mnóstwo korzyści. Przede wszystkim idealny adres, który znacznie podnosi prestiż firmy. Kontrahenci, którzy będą z nim współpracować będą uważali, że mają do czynienia z poważnym partnerem biznesowym, z którym chcą kooperować przez długi czas, nawet w sytuacji, jeżeli dopiero, co zaczął swoją przygodę z biznesem. Może się to przełożyć na zyski dla obu stron.

Z powyższych faktów wynika, że wirtualne biuro Kraków jest alternatywą w stosunku do samodzielnego wynajmu lokalu, które jest znacznie droższym rozwiązaniem. Niskie koszty prowadzenia działalności są szczególnie ważne w przypadku nowych firm, które dopiero zaczynają stawiać swoje pierwsze kroki w biznesie.

Wynajem wirtualnego biura wiąże się też z innymi dodatkowymi korzyściami, które są ważne dla początkujących firm nieposiadających doświadczenia w prowadzeniu własnego biznesu. Pełna obsługa sekretariatu, pomoc w rejestracji firmy, gotowe spółki, doradztwo gospodarcze, podatkowe, czy prawne to tylko część możliwości oferowanych przez biuro rachunkowe Kraków. Przedsiębiorca otrzymuje możliwość spotykania się z klientami w biurze na Rynku Głównym w Krakowie, przez co jego firma zyskuje w oczach potencjalnych klientów. Do tego istnieje możliwość umieszczenia tabliczki firmy na elewacji budynku na płycie Rynku Głównego, co znacznie podnosi wiarygodność firmy.

Czy ta strona była dla Ciebie pomocna?