Gotowe Spółki

Gotowe w 24 godziny

Zakup w Twoim mieście

Wysoka jakość w niskiej cenie

Mamy ponad 10 lat doświadczenia

Gotowe Spółki Kraków

Alternatywą dla rejestracji Spółek z o. o. są gotowe spółki z o. o.. Rozwiązanie to cieszy się na świecie ogromnym zainteresowaniem ze względu na możliwość rozpoczęcia prowadzenia działalności w ciągu jednego dnia.

Czym są Gotowe Spółki?

Gotowe Spółki z o. o. to firmy, które zostały zarejestrowane przez nasze biuro rachunkowe w celu dalszej odsprzedaży ( nigdy nie prowadziły działalności ). Firmy te są w pełni zarejestrowane, posiadają NIP, REGON i numer KRS, a jeśli zachodzi taka potrzeba w ciągu jednego dnia mogą zostać zarejestrowane jako podatnik VAT. Firma jest optymalnie skonfigurowana ( posiada szeroki zakres PKD ), aby nie wymagała ciągłego wprowadzania zmian, co wiąże się z kosztami i czasem oczekiwania na wprowadzenie zmian przez KRS. Aby nabyć taką firmę zwykle wystarczy poświadczenie podpisu u notariusza ( koszt ok. 50 zł ) w Państwa miejscu zamieszkania.

Zalety Gotowej Spółki?

Pewność, że została prawidłowo zarejestrowana

Spółka posiada NIP, REGON i numer KRS

Istnieje już od jakiegoś czasu

Można rozpocząć działalność w ciągu 1 dnia

Posiada szeroki zakres PKD działalności

Zakup odbywa się w Państwa mieście

Dlaczego wybrać nas?

Każdy kto kiedykolwiek rejestrował samodzielnie Spółkę z o. o. doskonale wie, że nie jest to sprawa prosta choć taka właśnie się wydaje. Ileż to razy trzeba było zmieniać umowę spółki, ile trzeba było czekać na wprowadzenie zmian przez KRS o opłatach nie wspominając. KRS bardzo często doszukuje się drobnych uchybień w treści umowy lub PKD a to skutkuje koniecznością uzupełniania dokumentów i kolejnymi tygodniami, które trzeba poświęcić na oczekiwanie wprowadzenia zmian. Bywają sytuację, że źle przeprowadzony proces rejestracji może trwać nawet rok. Korzystając z naszej pomocy podczas rejestracji lub kupując gotową Spółkę z o. o. macie Państwo pewność, że nie będziecie się musieli borykać z opisanymi powyżej problemami.

Sprzedajemy Spółki ponad 10 lat. Znamy się na tym.

Jak wygląda proces zakupu?

Mamy 3 możliwości zakupu gotowej Spółki:

Zakup zdalny przez Internet ( 24 h )

Aby skorzystać z tej możliwości osoby kupujące muszą posiadać ePUAP. Wszystkie szczegóły i ewentualne zmiany ustalamy mailowo, proces zakupu odbywa się całkowicie przez Internet. My online zatwierdzamy sprzedaż a Państwo zakup Spółki. Jest to metoda wygodna i szybka. Cały proces zakupu nie powinien trwać dłużej niż 24 godziny.

Zakup zdalny u notariusza ( 72 h )

W tym przypadku zakup odbywa się u notariusza w Państwa mieście. Wszystkie szczegóły i ewentualne zmiany ustalamy mailowo. Następnie wysyłamy Państwu przygotowane dokumenty emailem. Z dokumentami udają się Państwo do notariusza w swoim mieście i po ich podpisaniu odsyłacie je do nas abyśmy mogli je podpisać u notariusza w Krakowie. Podpisane przez nas dokumenty odsyłamy do Państwa pocztą. To wszystko. Z naszej strony zapewniamy przygotowanie wymaganych druków i ich wysłanie do KRS. Jest to metoda dłuższa, ale lubiana przez Klientów, którzy chcą, aby cały proces sprzedaży został zatwierdzony notarialnie. Po ok. 72 godzinach możecie Państwo rozpocząć działalność.

Zakup u notariusza w Krakowie ( 24 h )

W tym przypadku zakup odbywa się u notariusza w Krakowie. Wszystkie szczegóły i ewentualne zmiany ustalamy mailowo. Następnie spotykamy się u notariusza w Krakowie i w kancelarii podpisujemy dokumenty sprzedaży Spółki. Z naszej strony zapewniamy przygotowanie wymaganych druków i ich wysłanie do KRS. Jest to klasyczna metoda zakupu gotowej Spółki. Jest lubiana przez Klientów, dla których przyjazd do Krakowa nie stanowi problemu. Czas w tym przypadku zależy od Państwa, my dokumenty przygotowujemy w kilka godzin. Jeśli spotkamy się u notariusza następnego dnia to proces zakupu Spółki nie powinien trwać dłużej 24 godziny.

Infolonia:
502 414 830

Wybierz następny krok:

5/5 - (8 votes)

Chcę zamówić BEZPŁATNĄ ROZMOWĘ

X
X