Gotowe Spółki

Gotowe spółki w 24 godziny

Zakup Online lub w Twoim mieście

Wysoka jakość w niskiej cenie

Mamy ponad 10 lat doświadczenia

Gotowe Spółki Kraków

Gotowe Spółki

Czym są Gotowe Spółki?

Gotowe Spółki z o. o. to firmy, które zostały zarejestrowane przez nasze wirtualne biuro Kraków w celu dalszej odsprzedaży ( nigdy nie prowadziły działalności ). Gotowe Spółki są w pełni zarejestrowane, posiadają NIP, REGON i numer KRS, a jeśli zachodzi taka potrzeba w ciągu jednego dnia mogą zostać zarejestrowane jako podatnik VAT. Firma jest optymalnie skonfigurowana ( posiada szeroki zakres PKD ), aby nie wymagała ciągłego wprowadzania zmian, co wiąże się z kosztami i czasem oczekiwania na wprowadzenie zmian przez KRS. Aby nabyć taką firmę zwykle wystarczy poświadczenie podpisu u notariusza ( koszt ok. 50 zł ) w Państwa miejscu zamieszkania.

Zalety Gotowej Spółki?

Pewność, że została prawidłowo zarejestrowana

Spółka posiada NIP, REGON i numer KRS

Istnieje już od jakiegoś czasu

Można rozpocząć działalność w ciągu 1 dnia

Posiada szeroki zakres PKD działalności

Zakup odbywa się w Państwa mieście lub online

Dlaczego wybrać nas?

Sprzedajemy gotowe spółki ponad 10 lat

Mamy ponad 1000 Klientów

Przeprowadzamy sprzedaż w 24 godziny

Działamy w całym kraju

Zapewniamy księgowość i wirtualne biuro

Każdy kto kiedykolwiek rejestrował samodzielnie Spółkę z o. o. doskonale wie, że nie jest to sprawa prosta choć taka właśnie się wydaje. Ileż to razy trzeba było zmieniać umowę spółki i czekać na wprowadzenie zmian przez KRS o opłatach nie wspominając. KRS bardzo często doszukuje się drobnych uchybień w treści umowy lub PKD a to skutkuje koniecznością uzupełniania dokumentów i kolejnymi tygodniami, które trzeba poświęcić na oczekiwanie wprowadzenia zmian. Bywają sytuacje, że źle przeprowadzony proces rejestracji może trwać nawet rok. Korzystając z naszej pomocy podczas rejestracji lub kupując Gotową Spółkę z o. o. macie Państwo pewność, że nie będziecie się musieli borykać z opisanymi powyżej problemami.

Sprzedajemy Spółki ponad 10 lat i znamy się na tym.

Jak wygląda proces zakupu?

Mamy 3 możliwości zakupu Gotowej Spółki:

Zakup zdalny przez Internet ( 24 h )

Aby skorzystać z tej możliwości osoby kupujące muszą posiadać ePUAP. Wszystkie szczegóły i ewentualne zmiany ustalamy mailowo, proces zakupu odbywa się całkowicie przez Internet. My online zatwierdzamy sprzedaż a Państwo zakup Spółki. Jest to metoda wygodna i szybka. Proces zakupu jest szybki i nie powinien trwać dłużej niż 24 godziny.

Zakup zdalny u notariusza ( 72 h )

W tym przypadku zakup odbywa się u notariusza w Państwa mieście. Wszystkie szczegóły i ewentualne zmiany ustalamy mailowo. Następnie wysyłamy Państwu przygotowane dokumenty emailem. Z dokumentami udają się Państwo do notariusza w swoim mieście i po ich podpisaniu odsyłacie je do nas abyśmy mogli je podpisać u notariusza w Krakowie. Podpisane przez nas dokumenty odsyłamy do Państwa pocztą. To wszystko. Z naszej strony zapewniamy przygotowanie wymaganych druków i ich wysłanie do KRS. Jest to metoda dłuższa, ale lubiana przez Klientów, którzy chcą, aby cały proces sprzedaży został zatwierdzony notarialnie. Po ok. 72 godzinach możecie Państwo rozpocząć działalność.

Zakup u notariusza w Krakowie ( 24 h )

W tym przypadku zakup odbywa się u notariusza w Krakowie. Wszystkie szczegóły i ewentualne zmiany ustalamy mailowo. Następnie spotykamy się u notariusza w Krakowie i w kancelarii podpisujemy dokumenty sprzedaży Spółki. Z naszej strony zapewniamy przygotowanie wymaganych druków i ich wysłanie do KRS. Jest to klasyczna metoda zakupu gotowej Spółki. Jest lubiana przez Klientów, dla których przyjazd do Krakowa nie stanowi problemu. Czas w tym przypadku zależy od Państwa, my dokumenty przygotowujemy w kilka godzin. Jeśli spotkamy się u notariusza następnego dnia to proces zakupu Spółki nie powinien trwać dłużej 24 godziny.

Ceny Gotowych Spółek

Cennik gotowych spółek w wirtualnym biurze Kraków

Gotowa Spółka w 24 h

Z księgowością

Wybierana przez 80 % Klientów

Gotowa do 24h

Zakup On-Line lub w Twoim mieście

NIP, REGON, KRS

Szeroki zakres PKD

Zmiany w KRS i US

Rejestracja do VAT

Obsługa księgowa

Bezpłatne porady

Możliwość skorzystania z adresu na Rynku od 49 zł

799 zł

Bez księgowości

Konieczność znalezienia księgowości

Gotowa do 24h

Zakup On-Line lub w Twoim mieście

NIP, REGON, KRS

Szeroki zakres PKD

Zmiany w KRS i US

Rejestracja do VAT

Obsługa księgowa

Bezpłatne porady

Możliwość skorzystania z adresu na Rynku od 49 zł

1999 zł

INFOLINIA

12 400 00 09

  politykę prywatności i RODO

  Usługi dodatkowe

  Wirtualne Biuro Kraków
  Rejestracja spółki Kraków cennik
  cennik biura rachunkowego Kraków

  Najczęstsze pytania FAQ

  Co zyskam kupując gotowe spółki z oo?

  Na to pytanie można odpowiedzieć krótko – zyskują Państwo spokój. Proces rejestracji Spółki z o. o. wydaje się prosty, ale w systemie rejestracyjnym kryje się wiele pułapek, które mogą wydłużyć proces rejestracji Spółki do kilku miesięcy. Jeśli chcą Państwo, aby Wasza Spółka rozpoczęła działalność szybko i zależy Wam, aby była wolna od wad to zakup gotowej spółki z oo jest bardzo dobrym pomysłem.

  Jakie są PKD mają gotowe spółki na sprzedaż?

  Jak wiadomo, każda zmiana PKD wiąże się z opłatą w KRS. Problem polega na tym, że w chwili rejestracji spółki wiele osób nie wie, czym w przyszłości faktycznie firma będzie się zajmować. Przyszłe rozszerzenia zakresu PKD nieuchronnie będą wiązały się z kosztami i czasem oczekiwania na wprowadzenie zmian przez KRS. Kupując gotową spółkę nie musicie się Państwo martwić dodatkowymi kosztami i zakresem działalności spółki z o. o. Gotowa spółka z o. o. posiada już wszystkie numery PKD, które nie wymagają licencji i innych specjalnych uprawnień. Możecie być Państwo pewni, że kupowana gotowa spółka jest przygotowana optymalnie co wprost przekłada się na oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów.

  Czy firmy na sprzedaż są bezpieczne?

  Kiedy widzą Państwo ogłoszenie „firmy na sprzedaż” możecie Państwo przypuszczać, że są to spółki, które prowadziły działalność. W takim przypadku nie ma pewności czy te firmy nie mają zobowiązań. My nie oferujemy firm na sprzedaż, oferujemy gotowe spółki, które zarejestrował prawnik pracujący w naszej firmie. Gotowe spółki NIGDY nie prowadziły działalności. Spółki jedyne co posiadają to NIP, REGON i numer KRS. Są całkowicie wolne od wad prawnych i zobowiązań. Nasza firma, każdemu Klientowi kupującemu gotową spółkę, może dostarczyć notarialne zaświadczenie, że spółka jest wolna od zobowiązań.

  Gotowa Spółka z VAT?

  Gotowa Spółka z VAT, tak właśnie brzmi często wpisywana fraza przez osoby szukające gotowych spółek. Dbając o interesy naszych Klientów zdecydowanie odradzamy zakup gotowych spółek zarejestrowanych do VAT. Tego typu spółka mogła uczestniczyć np. w transakcjach karuzelowych lub, modnych ostatnio, mafiach VAT-owskich. Gotowa Spółka z VAT zwykle kosztuje kilkukrotnie więcej od czystej, która nigdy nie prowadziła działalności. Jeśli zależy Państwu na rejestracji spółki do VAT, to nasza kancelaria z chęcią wykona dla Państwa taką usługę. Procedura rejestracji do VAT jest szybka i prosta, nie ma sensu, aby przepłacać i ryzykować kupując spółkę posiadającą numer VAT.

  Gotowa spółka pod kredyt?

  Gotowa spółka pod kredyt, kolejne częste oczekiwanie Klientów. Pod kredyt czyli jaka? Skoro może otrzymać kredyt to znaczy, że prowadziła działalność. Skoro prowadziła działalność to nie ma pewności, czy jest wolna od wad prawnych i zobowiązań. Takim spółkom mówimy ZDECYDOWANE NIE. Nasi Klienci są z nami przez lata, są przez lata, ponieważ są zadowoleni z naszych usług a są zadowoleni, ponieważ dbamy o ich interesy i bezpieczeństwo. Nie sprzedajemy spółek, które prowadziły działalność. Jeśli szukają Państwo gotowej spółki pod kredyt, to nasza kancelaria nie może Państwu pomóc.

  Czy kupię spolkę zoo w Warszawie?

  Oczywiście istnieje możliwość kupienia spółki zoo w Warszawie. Zakup gotowej spółki jest możliwy on-line z dowolnego miejsca na świecie.

  Jak się odbywa sprzedaż gotowych spółek z o o?

  Sprzedaż gotowych spółek z o o w 99% przypadków odbywa się zdanie ( przez Internet ). Jeśli jednak potrzebne są specjalistyczne modyfikacje umowy spółki konieczna jest wizyta u notariusza. W takim przypadku można przyjechać do notariusza w Krakowie. Istnieje również możliwość, że kupujący podpisze dokumenty u notariusza w swoim mieście a my podpiszemy je w Krakowie.

  Czy gotowe spółki na sprzedaż są „czyste”?

  Gotowe spółki na sprzedaż są absolutnie „czyste” co oznacza, że nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej. Zostały założone przez naszą kancelarię i pozostają nieaktywne do czasu zakupu ich przez Klienta. Mają Państwa gwarancję bezpieczeństwa, ponieważ gotowe spółki, które sprzedajemy nie zostały kupione z rynku ( część firm sprzedaje tzw. gotowe spółki z historią lub gotowe spółki z VAT ). W takim przypadku Klient nie może mieć pewności co kupuje. Spółki na sprzedaż, które my oferujemy są wolne od jakichkolwiek wad prawnych i zobowiązań. Na życzenie Klienta możemy notarialnie to potwierdzić.

  Jak długo oferujecie sprzedaż spółek Kraków?

  Sprzedaż spółek Kraków to jedna z naszych pierwszych usług. Mamy ogromne doświadczenie i wielu zadowolonych Klientów. Gotowe spółki Kraków są w naszej ofercie od 2010 roku. Dodatkowo, nasi Klienci często decydują się na zakup kilku usług w pakiecie. Jeśli interesuje Państwa gotowa spółka w Krakowie warto wykupić dla niej adres rejestrowy na Rynku Głównym oferowany przez Wirtualne Biuro Kraków. Korzystnym rozwiązaniem jest również zdecydowanie się na pełną obsługę księgową ( pełna księgowość ) prowadzoną przez nasze Biuro Rachunkowe Kraków.

  Czy oferujecie gotowe spółki Warszawa?

  Bez względu na to czy interesują Państwa gotowe spółki Warszawa, gotowe spółki Poznań czy gotowe spółki Kraków jesteśmy w stanie Państwu pomóc, ponieważ sprzedaż gotowej spółki z oo odbywa się przez Internet. Osoby kupujące gotową spółkę z o. o. mogą się znajdować w dowolnym miejscu na świecie.

  Masz inne pytania?


  Zadaj je teraz!


  Odpowiemy do 24h

   politykę prywatności i RODO

   4.9/5 - (30 votes)